FORMUŁA BIEGU – NAGRODY 1400ZŁ

VII EDYCJA  „MASTERS’KILLER”

W tym roku mamy do wyboru:

 • bieg główny na dystansie około 21km który nie ulega zmianie jeśli chodzi o formę w tym biegu można zdobyć tzw.”Killery” tak jak w poprzednich latach
 • bieg na dystansie 10km

Uczestnicy biegu muszę się zdeklarować przed biegiem jaki dystans chcą biec, nie będzie możliwości zmiany dystansu podczas biegu.

Forma biegu , czyli zdobycie Łańcuchów tzw. „Killerów ‘’ w VIII Edycji biegu oczywiście nie ulega zmianie  „Killery” zdobywa ten zawodników który będzie pierwszy.

Kwota finansowa  do zdobycia   wynosi 700zł  dla mężczyzn  i kobiet przy zdobyciu 3 kilerów i wygraniu biegu.

Ale, musicie pamiętać o jednym  i nie zapominać o tym, że to bieg extreme   bo tak jak nazwa wskazuje „Zabójca Mistrzów „ tak więc  trasa będzie extreme .

 Kategoria Mundurowych według regulaminu mundurowych.

 Co do trasy !!!

Całość trasy będzie oznaczona  (wytaśmowana)  na większości trasy , na całej trasie będą stali sędziowie. Przebiegniecie po za taśmą to dyskwalifikacja.

Oba dystanse będą przebiegać tą samą trasą ( 21km – 2 pętle )

Przypinanie łańcuchów lub wiązanie do ciała zabronione  Dyskwalifikacja !!!!

 Formuła biegu nie ulega zmianie  „KILLERY” czyli łańcuchy będą do zdobycia jak w poprzednich latach , ale tylko na dystansie 21km.

Zwycięzca w kategorii  mężczyzn może zebrać nagrodę 700zł wraz z premiami lotnymi

Zwycięzca w kategorii  kobiet może zebrać nagrodę 700zł wraz z premiami lotnymi :

Na około 12km -14km – 16km i Mecie zawodów będą do zdobycia premie pieniężne.

  • około 12km = 200zł
  • około 14km = 150zł
  • około 16km = 100zł
  • meta = 250zł
 • Cały dystans biegu to około 21km

Na każdej premii jest Killer ma napis za którą premie jest i jaką kwotę dostanie zawodnik/zawodniczka. Warunkiem wymiany Killera na gotówkę jest:

1. Zaliczenie premii lotnej jako pierwszy mężczyzna/kobieta.

2. Zawodnik/zawodniczka podczas biegu nie może przekazywać nikomu innemu Killera, musi go cały czas mieć przy sobie i osobiście wymienić go na gotówkę w dniu zawodów podczas dekoracji „Killer” (łańcuch) musi być tak niesiony przez zawodnika żeby był widoczny dla sędziów znajdujących się na trasie biegu. Niesienie killera w plecakach jest niedozwolone oraz spinanie łańcucha grozi to dyskwalifikacją  .Nie można porzucić Killera na trasie biegu .Porzucenie Killera wiąże się z karą pieniężną w wysokości 300zł !!!!

3. Zawodnik/zawodniczka podczas biegu nie ma obowiązku zabrania „Killera” na premii  lotnej, to zawodnik/zawodniczka podejmuje decyzję czy zabrać czy odpuścić sobie „Killera” jeśli nie chce z nim biegnąć nie musi  , ale wtedy nie zdobywa pieniędzy za premie lotną .

4. Na mecie pokazuje sędziemu łańcuch „Killera” w celu zaznaczenia tego faktu na liście wyników ten fakt zapewni odbiór gotówki podczas dekoracji. (zamiana „Killer” na gotówkę).

5. Zawodnik/zawodniczka musi ukończyć bieg w limicie czasowym 4h na dystansie 21km / 2h na dystansie 10km

„Killera” na premiach lotnych wydaje sędzia i on jest jedyną osobą która decyduje o wyniku kto wygrywa premie. Decyzja sędziego jest jedyna nie podważalna. Postaramy się ustawić kamery na premii lotnej.

Wygranie np.3 premii obliguje zawodnika/zawodniczkę do dostarczenia 3-ech „Killerów” na linie mety w celu okazania sędziemu. Premie sumują się. Jeden zawodnik może wygrać wszystkie premie czyli w sumie 450zł + jako pierwszy przekroczyć linie mety 250zł czyli otrzyma łącznie 700zł.

Organizator ufundował nagrody w postaci pucharów złoty, srebrny, brązowy .

Jest to bieg towarzyski, zwycięzcami są wszyscy ci, którzy go ukończą!

Oto KILLER:

lancuch-nierdzewny do zdobycia na premiach lotnych