Lokalizacja

Zawody odbędą się na terenie nieaktywnego wyrobiska piasku infrastruktury technicznej oraz terenów leśnych znajdujących się w okolicy byłej kopalni piasku Kotlarnia pomiędzy Gliwicami a Kędzierzynem Koźle. Zjazd dla jadących będzie oznaczony banerem „Masters’ Killer 2,5 km” jadąc z Gliwic drogą 408 skręcamy w lewo w ulice Dębową jedziemy około 0,8km za mostem będzie drugi baner „Masters’ Killer 2km” skręcamy w prawo w drogę gruntową 2 km dojazd do Leśniczówki biuro zawodów.

WSPÓŁRZĘDNE GEOGRAFICZNE : N 50’16.34′ E 18’21.1′

 

Mamy nadzieję, że kolejna edycja crossu „Masters’ Killer” będzie dużym wydarzeniem sportowym a rywalizacja na trasie przyniesie wiele pozytywnych wrażeń każdemu startującemu. Od początku kładziemy duży nacisk na wysoki standard organizacji, nie są to łatwe zawody dla startujących jak i dla organizatora, ale wyzwanie podjęliśmy jako organizatorzy, teraz ty podejmij wyzwanie i odkryj siebie na nowo!!!!! Zapraszamy do rejestracji zgłoszeń. Przed dokonaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem zawodów.

DOJAZD I PARKING

Zawody odbędą się pomiędzy Gliwicami a kierunkowskaz zawodówKędzierzynem Koźle. Jadąc z Gliwic drogą 408 skręcamy w lewo w ulice Dębową jedziemy około 0.8km za mostem będzie drugi baner „Masters’ Killer 2km” skręcamy w prawo w drogę gruntową 2 km dojazd do Leśniczówki biuro zawodów. Proszę nie zwracać uwagi na zakaz wjazdu na drodze gruntowej prowadzącej przez las. Na czas zawodów dla zawodników zakaz nie obowiązuje przy kontroli proszę informować JESTEM UCZESTNIKIEM ZAWODÓW BIEGOWYCH Masters’ Killer.

Parking dla uczestników przy biurze zawodów leśniczówka.

Organizator zapewnia przejazd dla zawodników na start zawodów autokarem z Gliwic. Zbiórka na parkingu pod dworcem PKP o godzinie 9:00 do 9:30 15 czerwca 2019. Powrót po zawodach o godzinie 16:00 do Gliwic pod dworzec PKP. Autokar będzie oznaczony napisem Masters’ Killer.